Burcu Dedeoglu Agacik logo

Burcu Dedeoglu Agacik

Opening hours

Learn and Connect Online

Webinar

There are no classes to display

Mentor

Opening hours

Cancellation policy
Booking policy
Phone
+353 89 250 0752
Email
info@bunguo.com
Social media

Reviews

12 reviews
 • Su·

  Bilge hanım ve Burcu hanım harikalardı. Samimiyet ve içtenlikle yardım etmek istediklerini hissedebiliyorsunuz. Sürecime eşlik edecekleri için çok mutluyum :) Teşekkürler

 • Buket Hızeskin·

  Burcu hanım ve Bilge hanıma ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederim. Ne yapacağım hakkında kafam karışıktı. Yaptığımız görüşme benim nasıl bir yol izlemem gerektiğiyle ilgili çok bilgilendirici oldu.

 • Hasan·

  Burcu Hanım nezaketi ile tüm sorularımızı cevapladı, Detaylı olarak bilgi vermeye çalıştı. Oluşabilecek ihtimal çözümler için notunu aldı ve geri dönüş yapacağını belirti.
  Profesyonel bir hizmet alacağımızı hissettik.
  Ben ve eşim açısından gayet olumlu bir görüşmeydi.

 • Meral·

  Şimdiye kadar aldığım en detaylı ve en içten ajans değerlendirmesiydi. Destekçi yaklaşımınız için çok teşekkür ediyorum =)

 • Esma·

  Çok açıklayıcı olan ve akılda soruları giderici bir görüşmeydi. Bilge ablanın deneyimlerini dinlemek, çok cesaret verici oldu ve korkumun gereksiz olduğunu kanıtladı. Gideceğim yolu nasıl çizeceğimi ve neler yapmam gerektiğini öğrendim. Çok teşekkür ederim 💜

 • Beyza·

  Bilge'nin deneyimlerinden faydalanma ve merak ettiklerimi öğrenme şansı sağladığınız için teşekkür ederim. Burcu hanımın ve Bilge'nin enerjisine bayıldım. İnsanı motive eden ve çok değerli bilgiler aktaran bir görüşme sağladım sayelerinde. Kendine olan inancını tekrar ortaya çıkarmak isteyen herkese bu güzel insanların yol göstericiliğini tavsiye ederim. :)

Show all reviews
Grow your brand with Setmore